Firemní program

Rádi Vaši flotilu vozů zařadíme do našeho firemního programu. Získáte 20 % bonus na předem nabité magnetické klíče nebo formou kreditů v aplikaci Ready2Wash.    

Kontaktujte nás

Přejít dál

Varianta 1: Magnetické klíče

Pokud se rozhodnete pro magnetické klíče, pošlete nám mailem částku, kterou byste chtěli nabít. Bonus 20% platí od 500 korun výše (tzn. u 500 korun přičteme 100 korun atd.). Pošleme Vám fakturu a po jejím zaplacení si nabitý klíč či klíče můžete vyzvednou u obsluhy kteréhokoliv z mycích center. Pro klíč jsou v mycích boxech speciální otvory. Obsluha Vám ovládání ráda ukáže. V případě ztráty klíče nelze bohužel zůstatek na něm dohledat.

Varianta 2: Mobilní aplikace

Tato varianta je flexibilnější. Každý z Vaší firmy, komu dáte oprávnění využívat naše mycí centra, si stáhne aplikaci Ready2Wash. Pošlete nám emailové adresy, pod kterými se do aplikace nahlásili a určíte výšku kreditů pro jednotlivé účty. Musí to být násobky 20ti. Kredit pošleme po Vaší objednávce na email info@as-superwash.cz a uhrazení faktury. Stačí napsat, jakou částku a pro který email chcete dobít. Mycí box pak lze přes aplikaci ovládat ve třech jednoduchých krocích. Kredit v aplikaci je platný vždy pro jedno mycí centrum předem Vámi určené.

Obchodní údaje: Auta Super, s.r.o., náměstí 14. října 1307/2, 150 00 Praha 5 - Smíchov, Česká republika, IČ: 24742520, DIČ: CZ24742520. Společnost zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 170573.

Přejít zpět